Podporujeme veškeré online platby pomocí bezpečné platební brány

Podporujeme tyto platební brány

Sleva dne

Nejprodávanější

 

JSME ZDE PRO VÁS

Po - Ne
9:00 - 19:00 hod

e-mail: info@luxusnikremy.eu

tel.: +420 727 867 763 

Ověřeno zákazníky na spolehliveshopy.cz

 

DOPRAVA a BALNÉ ZDARMA v rámci celé České republiky

Doprava zdarma

Veškeré ZBOŽÍ SKLADEM k okamžitému nákupu

Zboží obdržíte ještě dnes

Profesionání DÁRKOVÉ BALENÍ součástí našich služeb

Dárkové balení zdarma


Dárková balící služba
Profesionální dárková balící služba, oblíbené nadstandardní služby našim zákazníkům

Vybrali jste si u nás zboží, kterým by jste chtěli udělat radost někomu sobě blízkému respektive kilometrově vzdálenému? Nabízíme vám službu odeslání zvoleného dárku přímo k novému majiteli - obdarovanému. 

Zboží, které nakoupíte na LuxusniKremy.eu pro vás v případě zájmu profesionálně dárkově zabalíme! Vybrat si můžete zcela jednoduše, a to vždy přímo u konkrétního produktu. Nabízíme zabalení objednaného zboží buďto tématicky jako VÁNOČNÍ dárek nebo pro mimořádnou SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOST či výraz projevu (oslavenec, nejlepší kamarádka, z lásky, jen tak pro radost...). Vždy stačí jen v komentáři při finalizaci objednávky blíže specifikovat u vybrané volby SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOST o jakou konkrétní se jedná a my necháme vybrat v rámci možností ten nejvhodnější motiv balení, barvu papíru, mašle či krabičky. Zboží již speciálně zabalené (díky spolupráci s profesionální balící a dárkovou firmou) zašleme přímo konkrétnímu adresátovi bez jakékoliv faktury, cenovek nebo Dodacího listu. Faktura bude zaslána pouze vám na uvedený email, spolu s informací ohledně odeslání zásilky uvedenému příjemci.


V dnešní uspěchané době lidé často trpí nedostatkem času či neoplývají zrovna nejlepší manuální zručností i trpělivostí při balení dárků, proto vám tuto poptávanou službu nabízíme. Můžete tak čas strávený vybíráním vhodného balícího papíru, materiálu, samotným balením a cestou na poštu využít daleko lépe i plnohodnotněji. Věříme, že tuto službu uvítáte i VY a budete s ní také naprosto spokojeni!